Oferta specjalna

Organizowanie imprez okolicznościowych dla dzieci:

Imprezę możemy zorganizować w sobotę lub niedzielę na terenie naszego przedszkola. Zabawa może odbywać się według Państwa pomysłu ( jeśli wynajmiecie tylko salę) lub według scenariusza przygotowanego przez naszego animatora zabawy, jeśli zechcecie nawiązać z Nim współpracę. Poczęstunek możecie przygotować sami lub zlecić nam.

CENNIK:

• wynajem sali ( 2 godziny) – 200 zł
  • animator zabawy ( 2 godziny) – 150 zł
  • poczęstunek – cena do uzgodnienia w zależności od menu.

Opiekę na godziny i dni ( dla dzieci nie zapisanych do przedszkola) a także opiekę w weekendy dla wszystkich dzieci.

Nasza “Dobra Niania” proponuje Państwu następujące usługi.

• jeśli jako rodzice potrzebujecie iść do sklepu, załatwić jakąś sprawę i nie możecie zabrać ze sobą Waszego Malucha możecie przyprowadzić Go do nas na parę godzin lub cały dzień. Wystarczy poinformować nas o tym telefonicznie 2 dni wcześniej. Nasze przedszkole oprócz fachowej opieki zapewni Waszym Pociechom możliwość poznania przedszkola, zintegrowania się z grupą , poznania zasad przedszkola oraz dobrą zabawę.

CENNIK:

• opieka na godziny – 15 zł za godz. plus opłata za posiłek, z którego dziecko będzie korzystało.
  • opieka całodniowa ( w godzinach pracy przedszkola)- 80 zł za DZIEŃ plus oplata za posiłki.
  • opieka weekendowa - 8- 10 godz w sobotę – 200 zł plus opłata za posiłki.
  • 8- 10 godz w niedziele – 250 zł plus opłata za posiłki.

O chęci skorzystania z opieki w czasie dni weekendowych należy poinformować nas o tym przynajmniej tydzień wcześniej.